1. Bendrosios nuostatos.
1. www.chickimap.lt svetainė priklauso UAB ,,ChickiMap" įmonei (toliau – Įmonė), kuri yra Naudotojų asmens duomenų valdytoja.
2. Ši Privatumo politika nustato informacijos rinkimą, duomenų tvarkymą, naudotojų teises, informacijos saugumą, teisinį atskleidimą. Taip pat pateikiami Įmonės kontaktiniai duomenys ir informacija apie nuorodas į kitas svetaines.
3. Prieš naudojantis Įmonės svetaine, naudotojai turi perskaityti šią privatumo politiką.

2. Informacijos rinkimas.
2.1. Įmonė automatiškai renka tam tikrą informaciją apie naudotojų įrenginį, įskaitant informaciją apie interneto naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos įrenginyje įdiegtus slapukus. Taip pat, naudotojams naršant svetainėje renkama informacija apie atskirus tinklalapius ar produktus, kurie peržiūrimi, kokios svetainės ar paieškos terminai nukreipė į svetainę ir kaip sąveikaujama su svetaine. Ši automatiškai surinkta informacija vadinama „Įrenginio informacija“.
2.2. ,,Asmens informacija", kurią pateikia Asmenys naudojama siekiant teikti kokybiškas Įmonės paslaugas. Ji yra saugiai saugoma Įmonės serveriuose ir su ja nėra dalijamasi su jokiomis trečiosiomis šalimis.
2.3. Asmenys prenumeravę naujienlaiškius sutinka, kad jų Asmens duomenys bus naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais. Asmenys turi teisę bet kuriuo metu kreiptis į Įmonę ir atsisakyti šios paslaugos.

3. Duomenų tvarkymas.
3.1. Įmonės prioritetas yra naudotojų duomenų saugumas, todėl apdorojami tik minimalūs naudotojo duomenys, tik tiek, kiek tai yra būtina svetainei prižiūrėti. Automatiškai renkama informacija naudojama tik galimiems piktnaudžiavimo atvejams nustatyti ir statistinei informacijai apie naudojimąsi svetaine gauti. Ši statistinė informacija nėra apibendrinta taip, kad pagal ją būtų galima identifikuoti bet kurį konkretų sistemos naudotoją.
3.2. Naudotojai gali apsilankyti svetainėje nenurodydami Įmonei jokios informacijos, pagal kurią kas nors galėtų juos atpažinti kaip konkretų, identifikuojamą asmenį.

3.3. Norint naudotis kai kuriomis svetainės funkcijomis arba norint gauti naujienlaiškį ar pateikti kitą informaciją užpildant užklausos formą pateikiami asmens duomenys tokie kaip el. pašto adresas, vardas, telefono numeris. Galite pasirinkti nepateikti Įmonei savo asmeninių duomenų, tačiau tuomet gali nepavykti pasinaudoti kai kuriomis svetainės funkcijomis. Pavyzdžiui, jūs negalėsite gauti Įmonės naujienlaiškio arba susisiekti tiesiogiai iš svetainės. Naudotojai, kurie nėra tikri, kokia informacija yra privaloma, susisiekite su Įmone el. paštu labas@chickimap.lt.

4. Naudotojų teisės.
4.1. Europos gyventojai turi šias teises, susijusias su asmens duomenimis:
a) Teisė būti informuotam.
b) Teisė susipažinti.
c)Teisė į ištaisymą.
d) Teisė ištrinti.
e) Teisė apriboti tvarkymą.
f) Teisė į duomenų perkeliamumą.
g) Teisė prieštarauti.
h) Teisės, susijusios su automatizuotu sprendimų priėmimu ir profiliavimu.
4.2. Jei norima pasinaudoti šiomis teisėmis, susisiekite su Įmone žemiau nurodytais kontaktais.

5. Nuorodos į kitas svetaines.
5.1. Svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurios nepriklauso Įmonei ir kurių ji nekontroliuoja. Įmonė nėra atsakinga už kitas svetaines ar trečiųjų šalių privatumo praktiką. Rekomenduojama atkreipti dėmesį, kai išeinama iš Įmonės svetainės perskaityti kiekvienos svetainės, kuri gali rinkti asmeninę informaciją, privatumo politiką.

6. Informacijos saugumas.
6.1. Įmonė saugo informaciją kompiuterių serveriuose kontroliuojamoje, saugioje aplinkoje, apsaugotoje nuo neteisėtos prieigos, naudojimo ar atskleidimo.
Įmonė laikosi pagrįstų administracinių, techninių ir fizinių apsaugos priemonių, kad apsaugotų nuo neteisėtos prieigos, naudojimo, keitimo ir asmens duomenų atskleidimo.

7. Teisinis atskleidimas.
7.1. Įmonė atskleis bet kokią informaciją, kurią renka, naudoja ar gauna, jei to reikalauja ar leidžia įstatymai, pavyzdžiui, siekiant įvykdyti teismo šaukimą ar panašų teisinį procesą, ir kai sąžiningai manys, kad atskleidimas yra būtinas siekiant apsaugoti Įmonės teises, naudotojų ir kitų asmenų saugumą.

8. Kontaktinė informacija.
8.1. Norint daugiau sužinoti apie politiką arba norint susisiekti su Įmone bet kokiu klausimu, susijusiu su asmeninėmis teisėmis ir asmenine informacija, galima išsiunčiant el. laišką adresu labas@chickimap.lt

Susipažinkite su privatumo politika
Susipažinkite su privatumo politika

Privatumo politika